Zabezpečíme potrebné zmeny vo Vašej spoločnosti

Zmeny vo Vašej spoločnosti pohodlne a bez starostí.

Prenechajte realizáciu zmien vo Vašej spoločnosti nám a ušetríme Vám čas a peniaze. Vy sa môžete naplno venovať podnikaniu a celý proces zápisu akejkoľvek zmeny v s.r.o. zabezpečíme za Vás.

Ako postupovať pri zmenách v S.R.O.?

 

Zadanie zmien v S.R.O.  

Môžete vyplniť online formulár "Mám záujem", kde uvediete zmeny v spoločnosti, ktoré chcete realizovať. Alebo nás môžete kontaktovať telefonicky alebo emailom. V prípade nejasností a doplňujúcich otázok, sme Vám k dispozícii aj na našom Live chat. 

 

Podpísanie potrebných dokumentov 

Následne Vám zašleme potrebné dokumenty na Vás email. Podpis na niektorých dokumentov musí byť úradne overený. Overiť podpisy môžete u notára/matrika, alebo elektronicky prostredníctvom občianskeho preukazu s čipom. Celým procesom elektronického overenia dokumentov Vás prevedieme. 

 

Všetko ostatné vybavíme za Vás

Takto podpísané a overené dokumenty nám doručíte a celý proces zápisu zmien v s.r.o. zabezpečíme za Vás. O priebehu zápisu zmien v s.r.o. Vás budeme priebežne informovať  emailom, aby ste mali prehľad o stave registrácie zmien v spoločnosti. Samotný zápis na Obchodnom registri trvá približne  3 dní. 

Koľko zaplatím za zmeny v S.R.O.?

  •  
  • Poplatok pre obchodný register
  • Odmena za naše služby
  • Konečná cena za zmeny v S.R.O.
  • Zmeny v S.R.O. u NÁS
  • 33 €
  • od 73 € 
  • od 103 € 

Prečo využiť zmeny v S.R.O. prostredníctvom NÁS?

 

Ušetríte drahocenný čas

Zadanie požiadavky na zmeny v S.R.O.  zaberie niekoľko minút. Celý proces registrácie zmien zabezpečíme za Vás a nemusíte tráviť čas študovaním legislatívy a priebehu zmien v S.R.O.  Zmeny dokážeme zrealizovať v akejkoľvek spoločnosti, kdekoľvek na Slovensku.  Umiestenie sídla spoločnosti nezohráva úlohu. 

 

Ušetríme Vám peniaze

Využívaním elektronických prostriedkov, dokážeme Vám ušetriť  poplatky potrebné pri registrácii zmien v spoločnosti.

 

Istota zápisu zmien v S.R.O.

Podmienky a legislatíva sa neustále menia. Využitím našich služieb máte istotu spoľahlivej registrácie zmien Vašej spoločnosti.

 

Férová cena

Cena je konečná a neskrýva žiadne skryté poplatky, alebo podmienky využívania špeciálnych balíkov.

 

Budete neustále informovaný 

Počas celého registrácie zmien v S.R.O. Vás budeme informovať prostredníctvom emailov. Tak budete mať neustály prehľad o priebehu zápisu zmien vo Vašej spoločnosti.

 

Odborný prístup

Spolupracujeme s advokátmi, ktorí zabezpečia všetky úkony súvisiace s úspešnou registráciou zmien v spoločnosti.